Navrhnite si
vlastné brožúry
na mieru

Zasaď strom

Za každú objednávku nad X €  vysadíme 1 strom v Českej republike, report a certifikácie zaisťuje Česká zemědělská univerzita. Lokalita výsadby rezervácie Voděradské bučiny.

S uvedenou objednávkou Vám na email zašleme certifikát o výsadbe. Pokiaľ chcete podporiť výsadbu stromov v Českej republike, tak neváhajte v poslednom kroku v objednávke nakúpiť počet stromov, ktoré chcete vysadiť. Na každý strom Vám príde certifikát s unikátnym kódom novo vysadeného stromu.

Na projekte ZASAĎ STROM spolupracujeme s Českou zemědělskou univerzitou. Výsadba prebieha iba v rezervácii Voděradské bučiny. Podpor aj Ty nové stromy v Českej republike.Životné prostredie nám nie je ľahostajné.

Podporte aj Vy výsadbu stromov v Českej republike a zakúpte stredoeurópsky strom s výsadbou vo Voděradských bučinách.

K výsadbe sú určené tieto stromy:

JAVOR KLEN

Javor klen je kvitnúca rastlina z čeľade mydlovníkovité. Je to veľký opadavý a širokolistý strom, tolerantný voči vetru a pobrežnému prostrediu. Je pôvodom zo Strednej Európy. Výsadba prebieha iba v rezervácii Voděradské bučiny.

9.23  bez DPH

BUK LESNÝ

Buk lesný je statný opadavý listnatý strom so štíhlym kmeňom a pravidelnou vajcovitou korunou, ktorý môže dorastať do výšky aj cez 40 metrov. Jeho prirodzený areál zahŕňa väčšinu Európy. Výsadba prebieha iba v rezervácii Voděradské bučiny.

9.42  bez DPH

DUB ZIMNÝ / LETNÝ

Dub letný,  zvaný kremelák, je mohutný listnatý strom z čeľade bukovitých. Prirodzene sa vyskytuje v Európe. Dub zimný, tiež zvaný drnák, je listnatý strom z čeľade bukovitých. Spolu s dubom letným lesnícky najvýznamnejšia listnatá drevina v strednej Európe. Výsadba prebieha iba v rezervácii Voděradské bučiny.

9.23  bez DPH

JEDĽA BIELA

Jedľa biela je vysoký statný ihličnatý strom s kužeľovitou až valcovou korunou, jediný stredoeurópsky zástupca rodu jedľa. V strednej Európe rastie v horských a podhorských lesoch. Výsadba prebieha iba v rezervácii Voděradské bučiny.

9.62  bez DPH